Praca projektanta może być łatwiejsza dzięki edrawings

0
Share
Nie przyjmując nowości, skazujemy się zastój, a nawet cofanie w drodze do celu. Dotyczy to wszystkich dziedzin, również projektowania. Dziś krótko o rodzinie programów do wielowątkowego i całościowego projektowania 3D i 2D. Oprogramowanie należy do grupy aplikacji wykorzystujących cyfrową reprezentację modelu.

1. Program do rysowania?
Nie tylko. Edrawings używany jest do odczytu plików. I wydatnie ułatwia wykonywanie zadań projektanta. Dokumenty powstają na bazie oprogramowania CAD. To znana formuła od wielu lat. Dzięki temu oprogramowaniu możliwe jest odtworzenie zawartości tworzonych dokumentów. A następnie edycja i druk. W razie konieczności zaprezentowania w postaci dokumentu papierowego.

2. Do czego służy MBD?
Jest to sposób obróbki projektu oparty na modelowaniu. W pełni zapewnia jednorodność środowiska programistycznego. Całościowe potraktowanie projektu pozwala na dopracowanie szczegółów. Detali rozproszonych i należących do wielu specjalności inżynieryjnych.

3. Pełną parą do przodu
Oprogramowanie pozwala na optymalne wykorzystanie zasobów. Do prowadzenia postępów w pracy projektowej z edrawings viewer nie trzeba wykonywać otoczki przygotowującej projekt. Nie potrzebna jest zupełnie wersja papierowa pomiarów oddawana projektantom wraz z rysunkami.